Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Siyah Akıllı Saat

010-01989-01

Yeni ürün

Çoklu sporu destekleyen ve bilekte bulunan üstün antrenörü isteyen atletler ve dış mekan maceracıları için ultra dayanıklı fēnix 5X Plus. Bu, yüksek rakımlarda kan oksijen doygunluğu bilgisi için bileğe dayalı bir Pulse Ox Uyum sensörüne sahip ilk fēnix serisi saatimizdir.

Daha Fazla Detaylar

Stokta!

5 729,00 TL KDV dahil

5 557,13 TL Havale Fiyatı

Ürün Detayları

Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire

Mükemmeliyete X İşaretini Koyan Performans

  • Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Bilekten kalp atış hızı teknolojisi ve en iyi yolları bulmanız ve izlemenize yardımcı olan Trendline™ popüler rotalar özellikli renkli TOPO haritalara sahip çoklu spora uygun mükemmel GPS saat
  • Bileğe dayalı Pulse Ox Uyum sensörü¹ kanınızdaki oksijen doygunluğu seviyelerinizi izleyebilmenizi sağlar, bu özellikle yüksek rakımlara uyum sağlamaya çalışırken yararlıdır
  • Çizilmeye dayanıklı ve kubbe şeklinde safir mercek artı paslanmaz çelik veya elmas benzeri karbon (DLC) titanyum çerçeve ve arka gövdeye sahip sağlam tasarımıyla maceraya hazır
  • Saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı kolaylıkla saklayabilir, oynatabilir ve telefonsuz dinleme için Bluetooth® kulaklık setine (ayrı satılır) bağlayabilirsiniz
  • Garmin Pay™ temassız ödeme çözümü² saatinizle rahatlıkla ödeme yapabilmenizi sağlar, böylece paranızı ve kartlarınızı evde bırakabilirsiniz
  • Pil performansı: Akıllı saat modunda 20 güne kadar ve müzikle birlikte GPS modunda 13 saate kadar (ayarlara bağlı)

Çoklu sporu destekleyen ve bilekte bulunan üstün antrenörü isteyen atletler ve dış mekan maceracıları için ultra dayanıklı Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire. Bu, yüksek rakımlarda kan oksijen doygunluğu bilgisi için bileğe dayalı bir Pulse Ox Uyum sensörüne sahip ilk fēnix serisi saatimizdir. Diğer özellikler arasında rota çıkarılabilen renkli TOPO haritalar ve 500'e varan şarkıyı depolamanızı ve dinlemenizi sağlayan bir müzik oynatıcının yanı sıra temassız ödeme çözümümüz olan Garmin Pay de bulunur.

Başarıya Giden Yol Haritanız

İster şehirde, ister arazi patikalarında olun, fēnix spor saatinizin harita ve navigasyon özellikleri, yolunuzda kalabilmenizi ve yönünüzü bulabilmenizi sağlar. Tam renkli TOPO haritalama tek bakışta navigasyon ve konum takibi için optimize edilmiş harita verileri ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Haritalarda Trendline popüler rota özelliği bulunur, bu özellik en iyi yollar ve rotaları bulmanız ve izlemenize yardımcı olmak için Garmin Connect™ verilerinin milyarlarca kilometresini kullanır. Bu özellikle de tanıdığınız alanlardan uzaktayken faydalıdır, bu özellik sayesinde en çok kullanılan ve yerel olarak doğrulanmış yolları hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Yükseğe Çıkarken Daha İyi Performans Gösterin

Arazi dikleştiği ve önünüzde ağır bir tırmanışın olduğu yerlerde Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire cihazınızda gerçekten yardımcı olabilecek özel tırmanış özellikleri mevcuttur. ClimbPro sayfası güncel ve önünüzdeki tırmanışlar konusunda gerçek zamanlı bilgiler sunar. Her bir tırmanış segmenti için tırmanış eğimi, mesafesi ve yükseliş kazanımının yanı sıra daha ne kadar uzağa gitmeniz gerektiğini gösteren bir ilerleme göstergesini de görebilirsiniz. Saatin Pulse Ox Uyum sensörü zorlu tırmanışlarda ek bilgiler sağlar. Bu sensör kan dolaşımınızdaki hemoglobin emilimini ölçmek için ışın demetleri kullanır, böylece vücudunuzun oksijen seviyelerinin yüksek rakımlardaki daha ince havaya nasıl uyum sağladığını değerlendirebilirsiniz.

fenix 5X Plus

Çok Sayıda Ağ Üzerinden Navigasyon

Her Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi saat, yalnızca GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme yapabilmek için çoklu ağ (GPS, GLONASS ve Galileo) uydu sinyali alımı sağlar. Her saat, harita tabanlı kılavuza ek olarak, dış mekan navigasyonu için bir dizi ABC (altimetre, basınç ölçer ve pusula) sensörü de sunar. Eğim dengelemeli üç eksenli elektronik pusula, hareket halinde olun veya olmayın sizi yönünüzde tutarken, dahili altimetre doğa yürüyüşü gibi aktiviteler için tırmanış ve inişi doğru şekilde görüntülemenizi sağlamak üzere yükselim verileri sunar.

Gelişmiş Performans Ölçümleri

Her Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi saat, formunuzu ve performansınızı izlemenizi sağlayan sofistike egzersiz özelliklerine sahiptir. Antrenman istatistiklerinizi izlemek, ilerlemenizi ölçmek ve formunuzu ayarlamak için fizyolojik ölçümler, koşu dinamikleri ve daha fazlasını kullanın. Egzersiz durumu fazla egzersiz yapıp yapmadığınız, formunuzu koruyup korumadığınız veya formunuzun zirvesinde olup olmadığınızı size bildirmek için yakın zamandaki egzersiz geçmişinizi ve performans göstergelerinizi otomatik olarak değerlendirir. Anaerobik egzersiz etkisi ölçümü, yaptığınız egzersizlerin sınırları zorlama yeteneğinizi nasıl iyileştirdiğini görmenizi sağlar. Hatta fitness ve egzersiz geçmişiniz için son 7 günün egzersiz miktarını ölçen ve bunu optimal aralık ile karşılaştıran genel egzersiz yükünüzü görebilirsiniz. Özel önceden yüklenmiş aktivite profilleri yüzme, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü, kayakçılık, kürek çekme, kürek sörfü ve daha fazlası için sağlanır. Ek motivasyon için Garmin Connect'ten ileri antrenman ve egzersiz planları indirebilirsiniz.

fenix 5X Plus

Bilekten kalp atış hızı ölçümü

Başka bir olumlu özellik de, Elevate™ bilekten kalp atış hızı teknolojisinin göğüs kemeri takmadan kalp atış hızınızı izlemenizi sağlamasıdır. Saat, adımları saymaya ve uykunuzu denetlemeye ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunluğunu belirler. Vücudunuzun hangi seviyede bir aktiviteye hazır olduğunu değerlendirmenize yardımcı olan bir stres puanı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinizi de ölçer.

Biraz Seyahat Müziği

Sizi bir yarış veya zorlu bir antrenman için motive eden bir şarkınız mı var? Şimdi Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire ile yoldayken telefonsuz dinlemek için saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı saklayabilirsiniz. Müzikleri indirmek ve uyumlu Bluetooth kulaklık setiyle (ayrı satılır) istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda dinleyebilmek için favori oynatma listelerinizi hazırlamak kolaydır. Hatta reklamsız bir dinleme deneyimi için seçkin müzik akış hizmetlerinden³ özenle oluşturduğunuz oynatma listelerinizi bile senkronize edebilirsiniz. O yüzden koşuya veya bisiklet sürmeye giderken telefonunuzu evde bırakabilirsiniz çünkü sizi motive eden müzikler hemen bileğinizdedir.

fenix 5X Plus

Elinizi Sallayarak Ödeme Yapın

Aktif yaşam tarzınızın temposuna uymak için Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire, Garmin Pay temassız ödeme çözümümüze sahiptir. Alışverişlerinizde ödeme yapmak için onu kullanın, böylece nakit paranızı ve kartlarınızı evde bırakırken kasa sıralarından rüzgar gibi geçebilirsiniz. Temassız ödeme tarayıcısı olan hemen her yerde çalışır.

Akıllı Şekilde Bağlı Kalın

Tüm Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire serisi modelleri uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde akıllı bildirimleri destekleyebilir. İster yolda, ister golf sahasında, ister masanızdan uzakta olun saatinizin üzerinden e-posta, metin mesajları ve uyarılar alabilmenizi sağlar. Diğer bağlı özellikler içinde çevrimiçi fitness topluluğumuz Garmin Connect'e otomatik yüklemeler, live tracking, GroupTrack ve sosyal medya paylaşımları bulunur.

fenix 5X Plus

Premium Malzemeler, Güçlü Performans

Birinci sınıf malzemelerden yapılan Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi çeşitli finişlerde mevcuttur, bunlar arasında PVD kaplamalı paslanmaz çelik çerçeveyle işlenmiş silikon saat kayışı veya çelikten %30 daha güçlü ancak daha hafif bir metalin konforunu isteyenler için fırçalanmış titanyum bileklikli delüks bir titanyum çerçeve versiyonu bulunur. İki versiyonda da LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ortam koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Işığı aynı anda hem yansıtan hem de aktaran transflektif teknolojisi saat yüzünün yoğun güneş ışığı altında bile okunabilir olmasını sağlar. Daha fazla çizilme direnci için tüm Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi modellerinde yüksek dayanımlı ve kubbe şeklinde bir safir mercek mevcuttur.

Özel Uygulamalar, Saat Yüzleri ve Kayışları

Tüm Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi saatleri Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirebilirsiniz. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz. Aynı zamanda premium deri, metal veya silikon tercihlerinizde QuickFit® kayışlarına yönelik geniş seçim yelpazesi de bulunmaktadır ve böylece herhangi bir spor faaliyeti veya aktivite ile uyumlu olacak tarzları karışık şekilde kullanmak kolay hale gelir.Değişim için herhangi bir alet gerekli değildir. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin. Garmin ile saatinize eşsiz biçimde sizin olan bir kişilik ekleyebilirsiniz.

fenix 5X Plus

Running Power

Uyumlu saatinize, Connect IQ mağazasından Running Power uygulamamızı indirerek egzersizinize güç verileri katın. Garmin Laboratuvarlarında geliştirilen Running Power uygulaması, siz koşarken zemine uyguladığınız güç miktarını belirlemek için ilerleme hızı, dikey salınım, derece ve hatta yerel rüzgar koşulları gibi metriklere erişim sağlar. Dakikadan dakikaya ve milden mile ne kadar güç harcadığınızı bildiğiniz zaman, hızınızı belirlemede daha iyi duruma gelirsiniz ve bu da çok çabuk şekilde yorulmanızı önlemeye yardımcı olabilir. En iyi haber ne mi? Doğru Garmin cihazlarına zaten sahipseniz, koşunuza güç katmak ücretsiz hale geliyor. Tek ihtiyacınız olan bir Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire ve şu aksesuarlardan biridir: HRM-Run™, HRM-Tri™ veya Koşu Dinamikleri Podu. Daha fazlasını öğrenin.

Kablosuz Sesi Deneyimleyin

Skullcandy'den Method Wireless 9 saatlik şarj ömrü olan son derece stabil ve tere dayanıklı bir spor kulaklıktır. Onu Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi cihazınızla eşleştirin ve aktiviteniz ne olursa olsun kulağınızda duran bir kulaklıkla kablosuz sesi deneyimleyin. Bir Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Serisi cihaz aldığınızda %50 indirimden faydalanın.

fenix 5X Plus

Özellikler

Ürün Kodu 010-01989-01
Marka Garmin
Kategori Spor Saatleri
Aktivite Yüzme , Koşu, Yürüyüş,
Telefon Bildirimleri Var
Renk Siyah
Pil tipi Şarj Edilebilir
Ağırlık 96 gr
Su geçirmezlik 10 ATM
Bluetooth Var
Kordon / Kayış tipi Slikon , Deri veya Titanyum
Mobil uyumluluğu Genel
Kalp Atış Sensörü Var
Kalp Atış Sensörü Tipi Bilekten entegre
Foot Pod Var
Hız Sensörü Var
GPS sensörü Var
Kalori hesaplama özelliği Var
Kronometre Var
Aralıklı Antreman (dinlenme aralıkları ayarlayabilme) Var
Önceki çalışmalarınızla kıyas Var
Antrenman kaydı Var
Çoklu spor özelliği Var
Yükseklik ölçer Var
Termometre Var
Elektronik pusula Var
Hava Durumu Bilgileri Var
Derinlik Ölçer Var
Alan Hesaplama Var
Navigasyon Özelliği Var
İz Nokta Kaydı Var
Rota Kaydı Var
Dokunmatik Ekran Var
Bilgileri Analiz Edebilme Var
Apple / Mac uyumlu Var
Bilgisayara Otomatik Aktarım Var
Kadans Sensörü Ayrıca Satılır
Garanti Süresi 24 ay
Güç Ölçer Uyumu Var
Batarya Çalışma Süresi Smartwatch: 20 güne kadar | GPS: 32 saate kadar | GPS ve Müzik: 13 saate kadar | UltraTrac™ modu: 70 saate kadar
Batarya Çıkarılabilir Hayır
Harici Bellek Yok
Uyku Takibi Var
Mesafe Ölçer Var
Merdiven Basamağı Sayacı Yok
Çalar saat/ alarm Var

Yorumlar

Yorum yaz!

Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Siyah Akıllı Saat

Garmin Fenix 5X PLUS Sapphire Siyah Akıllı Saat

Çoklu sporu destekleyen ve bilekte bulunan üstün antrenörü isteyen atletler ve dış mekan maceracıları için ultra dayanıklı fēnix 5X Plus. Bu, yüksek rakımlarda kan oksijen doygunluğu bilgisi için bileğe dayalı bir Pulse Ox Uyum sensörüne sahip ilk fēnix serisi saatimizdir.

Benzer Ürünler

Taksit Sekmesi

Aylık Toplam
1 - 5 729,00 TL 5 729,00 TL
2 - 2 864,50 TL 5 729,00 TL
3 - 1 909,67 TL 5 729,00 TL
4 - 1 432,25 TL 5 729,00 TL
5 - 1 145,80 TL 5 729,00 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL
Aylık Toplam
1 - 5 729,00 TL 5 729,00 TL
2 - 2 864,50 TL 5 729,00 TL
3 - 1 909,67 TL 5 729,00 TL
4 - 1 432,25 TL 5 729,00 TL
5 - 1 145,80 TL 5 729,00 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL
Aylık Toplam
1 - 5 729,00 TL 5 729,00 TL
2 - 2 864,50 TL 5 729,00 TL
3 - 1 909,67 TL 5 729,00 TL
4 - 1 432,25 TL 5 729,00 TL
5 - 1 145,80 TL 5 729,00 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL
Aylık Toplam
1 - 5 729,00 TL 5 729,00 TL
2 - 2 864,50 TL 5 729,00 TL
3 - 1 909,67 TL 5 729,00 TL
4 - 1 432,25 TL 5 729,00 TL
5 - 1 145,80 TL 5 729,00 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL
Aylık Toplam
1 - 6 015,45 TL 6 015,45 TL
2 - 3 007,73 TL 6 015,45 TL
3 - 2 005,15 TL 6 015,45 TL
4 - 1 503,86 TL 6 015,45 TL
5 - 1 203,09 TL 6 015,45 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL
Aylık Toplam
1 - 5 729,00 TL 5 729,00 TL
2 - 2 864,50 TL 5 729,00 TL
3 - 1 909,67 TL 5 729,00 TL
4 - 1 549,26 TL 6 197,06 TL
5 - 1 254,65 TL 6 273,26 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL
Aylık Toplam
1 - 5 729,00 TL 5 729,00 TL
2 - 2 864,50 TL 5 729,00 TL
3 - 1 909,67 TL 5 729,00 TL
4 - 1 432,25 TL 5 729,00 TL
5 - 1 145,80 TL 5 729,00 TL
6 - 1 061,68 TL 6 370,08 TL
7 - 923,11 TL 6 461,74 TL
8 - 818,53 TL 6 548,25 TL
9 - 737,39 TL 6 636,47 TL

Diğer Kartlar

Bütün banka kartları ve kredi kartları (Visa®, Mastercard®, American Express®) ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.