Polar V800 GPS´Lİ Nabız Kontrol Saati Kırmızı/HR

KONNBZPOL282

Yeni ürün

 Yüzmeye uyun 30 metreye kadar su geçirmez
 Bilekten nabız ölçümü. 
 Çağrı, Mesaj, E-posta, Sosyal Medya Bildirimi

Daha Fazla Detaylar

Stokta!

3 198,00 TL KDV dahil

3 102,06 TL Havale Fiyatı

Ürün Detayları


Su Geçirmez
V800, 30 metreye kadar su geçirmez ve suyun içinde bile kalp atış hızınızı ölçebilir (Polar H7 kalp atış hızı sensörü gerekir.). Hem havuzda hem açık suda yüzmeyi destekler.

Spor Profilleri
Farklı sporlara yönelik farklı profiller oluşturun ve bu profilleri özelleştirin; her sporda etkili antrenman yapabilmeniz için gereken verileri ve yol gösterici bilgileri edinin.

Koşu Programı
Polar Flow'da kişisel ve uyarlanabilir bir antrenman planıyla koşu etkinliklerine hazırlanmak için antrenman yapın. 5 bin, 10 bin, yarı maraton ve maratondan oluşan dört farklı hedeften birini seçerek hem kendinize hem de hedeflerinize uygun bir antrenman planına sahip olun.

Dinlenme Durumu
Bir sonraki egzersiz seansınızdan önce gereken dinlenme zamanını gösterir. Polar Flow web hizmetinde kullanılabilir.

Yeni Rotaları İçe Aktarma
Yeni rotalar bulun ve bunları GPX veya TCX dosyalarını destekleyen diğer hizmetlerden Polar Flow'a aktarın.

Etkinliğinizi Takip Edin
Günlük etkinliğinizin dinlenme durumunuzu nasıl etkilediğini öğrenin ve egzersiz ile dinlenme arasında mükemmel dengeyi bulun.

Koşu Endeksi
Koşu performansınızı en üst düzeyde tutmak istiyorsanız bu özelliğin size büyük yardımı olacaktır. Düzenli kullanarak koşu performansınızın verimliliğini izleyebilirsiniz. Koşu Endeksi değeri, her koşudan sonra kalp atış hızınıza dayalı olarak ve GPS veya adım sensöründen alınan bilgiler doğrultusunda hesaplanır. Koşu veririmliliğinizdeki artış, daha az çaba ile daha fazla performans gösterdiğinizi belirtir. V800'de, bu özellik aynı zamanda yokuş yukarı ya da aşağı koştuğunuzu da algılar.

Polar Flow
Özel Polar Flow hizmeti, her egzersiz seansıyla ilgili ayrıntılı bilgileri kaydederek ilerleyişinizi izlemenize ve bundan sonraki egzersizlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde planlamanıza olanak sağlar.

Egzersiz Yükü
Yaptığınız egzersizin vücudunuzu nasıl etkilediğini gösterir ve farklı seansların yüklerini karşılaştırmanıza yardımcı olur. Sınırlarınızı tanımak için yükünüzü sürekli olarak izleyin ve sonuçlara göre egzersiz yoğunluğunu ve süresini ayarlayın.

7/24 Etkinlik Takibi

Günlük etkinliklerinizi 7 gün 24 saat beş zorluk derecesinde takip eder ve tüm etkinliklerinize komple bir genel bakış sağlar. Etkin olduğunuz süreyi, günlük yaktığınız kaloriyi, adımlarınızı, adımlardan kat ettiğiniz mesafeyi ve uyku sürenizi sayar.
Bu işlem, fiziksel bilgileriniz göz önünde bulundurularak, hareketlerinizin sıklığına, zorluğuna ve düzenliliğine dayalı olarak hesaplanır.

Zorluk dereceleri şu şekildedir:

Dinlenme (uyku ve dinlenme, uzanma)
Oturma (oturma veya diğer pasif davranışlar)
Düşük (ayakta çalışma, hafif ev işleri)
Orta (yürüme ve diğer ortalama etkinlikler)
Yüksek (yavaş tempolu koşu, koşu ve diğer zorlu etkinlikler)               
Farklı etkinlik zorluk derecelerinin günlük etkinlikleri nasıl etkilediğini de görebilirsiniz: Zorluk derecesi ne kadar yüksekse etkinlik hedefinize o kadar çabuk ulaşırsınız. Polar Flow uygulaması ve web hizmetinde düşük, orta ve yüksek zorluk derecesindeki etkinlikler için daha fazla örnek bulabilirsiniz.

Etkinlik Hedefi

Sağlıklı kalmak için fiziksel etkinlikte bulunmamız gerekir. Etkinlik Hedefi tüm gün boyunca etkin kalmanıza yardımcı olur ve motivasyon sağlar. Cihazınız günlük Etkinlik Hedefinizi gösterir ve hedefinize erişmeniz için rehberlik sunar. Bu rehberlik kişisel verileriniz, seçtiğiniz etkinlik düzeyi ve genel sağlık önerileri dikkate alınarak sağlanır. Cihazınızdaki etkinlik çubuğu gün boyunca etkinliğinizin süresine ve zorluğuna göre dolar.
Tüm gün boyunca orta tempoda etkin kalabilir veya daha zorlu etkinliklerle hedefinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Cihazınız, "50 dakika yürü" ya da "20 dakika koş" gibi pratik yol gösterici öneriler sunarak günlük etkinlik hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur. Polar Flow uygulamasında ve web hizmetinde Etkinlik Hedefinize nasıl ulaşacağınız konusunda daha fazla ipucu bulabilirsiniz. 
Polar Etkinlik Hedefinin temelinde, sağlık açısından önemli fayda sağlamak için gereken minimum fiziksel etkinlik miktarını belirleyen kanıtlanmış fiziksel etkinlik kılavuzları bulunur. Sağlık açısından elde edilen kazanımlar arasında sağlıklı vücut ağırlığı, sağlıklı kemikler, kaslar ve eklemler, ruhsal mutluluk ve belirli hastalık risklerinin azaltılması yer alır.

Etkin Süre

Ayakta ve hareket halinde geçirdiğiniz toplam süreyi içerir. Başka bir deyişle düşük, orta ve yüksek zorluktaki etkinlikler Etkin Süre olarak kabul edilir. Daha fazla etkin süre için oturmaktan kaçının veya kısa yürüyüşlerle oturmaya ara verin.
Araştırmalar, hareketsiz geçirilen süreyi azaltmanın ve hareketsizliğe ara vermenin sağlıkla ilişkisi olduğunu göstermiştir. Günde iki saat oturmak yerine düşük zorlukta etkinlikte bulunmak, 30 dakika tempolu yürüyüşe eşdeğer miktarda kalori yakılmasını sağlar.
Polar Flow uygulaması ve web hizmetinde farklı zorluk derecelerinde geçirdiğiniz süreyi görebilirsiniz.

Adımlar ve mesafe

Cihazınız adımlarınızı sayar ve gün boyunca kat ettiğiniz mesafeyi hesaplar. Adımlarınız bilek hareketlerinizin sıklığına, şiddetine ve düzenliliğine göre hesaplanır.

Etkinlik Özeti 

Günlük fiziksel etkinliğinizin tümünü depolar. Günlük ve uzun dönemli fiziksel etkinliğinizi Polar Flow uygulamasından ve web hizmetinden kolayca takip edebilirsiniz. Toplam etkin süre, vücudunuz ve sağlığınız için faydalı olan vücut hareketlerinizin toplam süresidir.
Polar Flow uygulamasından ve web hizmetinden farklı zorluk derecelerinde geçirilen süre, günlük hedefi tamamlama ortalaması, yakılan kalori ve atılan adım sayısı, hareketsizlik bildirimlerinin miktarı, uyku süresi ve kalitesi gibi ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Kazanımı

Gün içindeki tüm etkinlik seçimlerinizi izler ve daha sağlıklı olmanıza nasıl yardımcı olduklarını gösterir. Fiziksel etkinliğin birçok faydası olduğuna ilişkin güçlü bilimsel kanıtlar bulunmaktadır. Etkinliğin sağladığı faydalar arasında kalp sağlığı, kas ve kemik sağlığı, stres seviyesinde azalma ve uyku kalitesi bulunur.
Etkinlik Kazanımı günlük, haftalık ve aylık geri bildirimler sağlayarak sizi ödüllendirir. Ne kadar düzenli hareket ederseniz, bu hareketler sağlığınız için o kadar faydalı olur. Performans ve ilerleme durumunuzu Polar Flow uygulamasından ya da web hizmetinden kontrol edebilirsiniz.

Hareketsizlik uyarısı 

Yeterli günlük aktiviteye eriştiğiniz günlerde bile harekete geçmenizi ve uzun süre oturup hareketsiz durmaktan kaçınmanızı hatırlatır. Hareketsiz kalmak kan dolaşımınız, metabolizmanız ve enerji tüketiminiz üzerinde olumsuz etkiye sahiptir.
Hareketsiz geçirdiğiniz 55 dakikalık süre sonunda, cihazınız günlük yaşantınıza aktif molalar eklemenizi hatırlatan bir Hareketsizlik Uyarısı verir. Bir saatten daha uzun süre hareketsiz kalırsanız, günlük aktivite verilerinizde bir hareketsizlik bildirimi görürsünüz.
Geceleri herhangi bir Hareketsizlik uyarısı almazsınız.

Uyku Süresi ve Kalitesi

Egzersiz bilgisayarınız uyku sürenizi otomatik olarak izler ve uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğunu Polar Flow uygulaması ve web hizmetinde gösterir.
Çoğu yetişkin için sekiz saat uyku yeterlidir, ancak uyku ihtiyacı yaklaşık altı ve dokuz saat arasında farklılık gösterebilir. Uyku ihtiyacınız kişisel özellikler, egzersiz yükü, zihinsel stres, vücut kondisyonu ve olası uykusuzluk sorunu gibi birçok faktörden etkilenir.
Uyku düzeninizi izleyerek günlük hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini görebilir ve dinlenme sürenizi, günlük etkinliklerinizi ve egzersizlerinizi doğru şekilde dengeleyebilirsiniz.
Uyku kalitesi değerlendirmesi bilek hareketlerinize dayanır. Dinlenerek ve fazla hareket etmeden uyuduğunuz süreler dinlendirici uykuolarak hesaplanır. Hareket ettiğiniz ve pozisyonunuzu değiştirdiğiniz süreler ise dinlendirici olmayan uyku olarak hesaplanır.

Yorumlar

Not 
02-04-2015

hızlı kargo

Kalor hesaplaması gayet başarılı, GPS bağlantısı kapalı alanlarda çekmiyor, GPS açıkken batarya hızlı şekilde tükeniyor. Benim aldığım kalp nabız ölçer sürekli kopma yapıyor, hafif ıslattığımda sorum gidiyor.

Not 
12-03-2015

iyi hizmet

Hem açık denizlerde, hemde kapalı havuzda güvenle kullanabilirsiniz. Test edilip onaylandı. Seyfi Fatih O.

Not 
24-02-2015

Kullanışlı Ürün

Polar saatt serisinin en üst versiyonu olan V800 beklentilerimim hemen hepsini karşılıyor. V800 ile birlikte gönderiln kalp nabız nabız bandı ile kalp atış hızını, yaktığım kaloriyi, ne kadar dinlenmem gerektiğini saat ekranından görebiliyorum. Saat kayışı sert plastik tercih edilmiş olması, bileğimde oynama ve terleme yaptırmıyor. Kullanım kılavuzunda yazan o küçücük yazıları okumak için bir tane büyüteç almanız gerekebilir. Sadece bluetooth smart oluşu diğer telefonum ile kullanım imkanı vermedi. Hızlı gönderi için sporsaatiuzmanina teşekkür ederim. Ahmet Gökçe

Yorum yaz!

Yorum yaz!

Polar V800 GPS´Lİ Nabız Kontrol Saati Kırmızı/HR

Polar V800 GPS´Lİ Nabız Kontrol Saati Kırmızı/HR

 Yüzmeye uyun 30 metreye kadar su geçirmez
 Bilekten nabız ölçümü. 
 Çağrı, Mesaj, E-posta, Sosyal Medya Bildirimi

Benzer Ürünler

Taksit Sekmesi

Aylık Toplam
1 - 3 198,00 TL 3 198,00 TL
2 - 1 599,00 TL 3 198,00 TL
3 - 1 066,00 TL 3 198,00 TL
4 - 799,50 TL 3 198,00 TL
5 - 639,60 TL 3 198,00 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL
Aylık Toplam
1 - 3 198,00 TL 3 198,00 TL
2 - 1 599,00 TL 3 198,00 TL
3 - 1 066,00 TL 3 198,00 TL
4 - 799,50 TL 3 198,00 TL
5 - 639,60 TL 3 198,00 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL
Aylık Toplam
1 - 3 198,00 TL 3 198,00 TL
2 - 1 599,00 TL 3 198,00 TL
3 - 1 066,00 TL 3 198,00 TL
4 - 799,50 TL 3 198,00 TL
5 - 639,60 TL 3 198,00 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL
Aylık Toplam
1 - 3 198,00 TL 3 198,00 TL
2 - 1 599,00 TL 3 198,00 TL
3 - 1 066,00 TL 3 198,00 TL
4 - 799,50 TL 3 198,00 TL
5 - 639,60 TL 3 198,00 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL
Aylık Toplam
1 - 3 357,90 TL 3 357,90 TL
2 - 1 678,95 TL 3 357,90 TL
3 - 1 119,30 TL 3 357,90 TL
4 - 799,50 TL 3 198,00 TL
5 - 639,60 TL 3 198,00 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL
Aylık Toplam
1 - 3 198,00 TL 3 198,00 TL
2 - 1 599,00 TL 3 198,00 TL
3 - 1 066,00 TL 3 198,00 TL
4 - 864,82 TL 3 459,28 TL
5 - 700,36 TL 3 501,81 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL
Aylık Toplam
1 - 3 198,00 TL 3 198,00 TL
2 - 1 599,00 TL 3 198,00 TL
3 - 1 066,00 TL 3 198,00 TL
4 - 799,50 TL 3 198,00 TL
5 - 639,60 TL 3 198,00 TL
6 - 592,64 TL 3 555,86 TL
7 - 515,29 TL 3 607,02 TL
8 - 456,91 TL 3 655,31 TL
9 - 411,62 TL 3 704,56 TL

Diğer Kartlar

Bütün banka kartları ve kredi kartları (Visa®, Mastercard®, American Express®) ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.