Garmin Fenix Chronos Çelik

010-01957-02

Yeni ürün


Elektronik Pusula
Yüksek hassasiyetli GPS ve GLONASS alıcısı..
Hava durumu bilgileri, sıcaklık ölçümü, Barometrik altimetre.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

7 999,00 TL KDV dahil

7 759,03 TL Havale Fiyatı


Kullanılabilir olduğunda bana bildir

Ürün Detayları

İçinizdeki Maceraperest Sporcu İçin Özelleştirilmiş GPS Saatleri
 
•Premium dayanıklı metal kasası ve güçlü, çizilmeye karşı dirençli safir lens ile seçkin çoklu spor saati
•Elevate™ bilekten kalp atış hızı ölçüm teknolojisi¹ kalp atış hızınızı bileğinizden ölçerek göğsünüz etrafına bir kayış bağlamadan da kalp atışınızı takip etmenizi sağlar
•1.2 inç, daima açık, güneş ışığında okunabilir renkli Garmin Chroma Display™
•GPS ve GLONASS uydu alıcıları ve üç eksenli pusula ile barometrik altimetre dahil dış mekan sensörleri
•Akıllı bildirimler (e-mailler, mesajlar, uyarılar ve daha fazlası ), artı olarak akıllı saat modunda 1 hafta pil ömrü (ayara bağlıdır)
Seçkin mücevherlerin kaliteli malzemeleriyle imal edilmiş Garmin Fenix Chronos , metal kasa (bezel üzerinde EXO™ yönsüz GPS ve GLONASS anteni bulunur) ile en yeni dış mekan navigasyon ve fitness egzersiz özelliklerini birleştiren ilk Garmin saatidir. Bu özellikler arasında Elevate bilekten kalp atış hızı ölçüm teknolojisi¹, günlük aktivite sayacı¹, akıllı bildirimler², aktivite profilleri ve daha fazlası bulunur. Üstün performans, her an her yerdeki şıklığınıza uyacak son derece gelişmiş bir saatin tasarımıyla buluşuyor.
 
 
 
Zarif Tasarım, Güçlü Performans ile Buluşuyor
Garmin Fenix Chronos , üç farklı tasarım ile sunuluyor: Klasikleşmiş deri kayış ile çelik, zımparalanmış paslanmaz çelikten kayış ile çelik ve zımparalanmış titanyum hibrit kayış ile titanyum. Tüm tasarımlar, sahip oldukları gelişmiş GPS ve GLONASS uydu alıcısı, akıllı kabiliyetler, zengin malzemeler ve şıklık ile dış mekan/ egzersiz özellikleri ile piyasadaki diğer lüks saatlerden ayrılır. Safir lens, üstün sertlik ve çizilmeye karşı direnç sağlar. Artı olarak, parlak, ekstra net, renkli Garmin Chroma Display ekran, tüm aydınlatma koşulunda daha iyi okunurluk için LED arka aydınlatma özelliğine sahiptir. 100 metre su sınıfına sahip Garmin Fenix Chronos 'un her bir modeli UltraTrac™ modunda 25 saate kadar, GPS modunda 13 saat ve akıllı saat modunda 1 hafta pil ömrüne sahiptir (tüm veriler, ayarlara bağlıdır). Connect IQ™ mağazasına erişim, saat yüzleri ve veri alanlarının özelleştirilmesine imkan tanır ve indirilebilir widget'ler ve uygulamalar sunar.
 
Bilekten kalp atış hızı
Bileğinizdeki Garmin Fenix Chronos  ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunluğunu belirler.
 
Bağlı Kalın
Garmin Fenix Chronos  aracılığıyla sunulan akıllı bildirimler² e-mailleri, mesajları ve uyarıları — ister koşuyor, ister golf oynuyor ya da basitçe masanızdan uzaklaşmış olun - doğrudan bileğinize almanızı sağlar. Saat, kablosuz sinyali uyumlu bir akıllı telefondan² alır ve müsait olduğunuzda okumanız için alınan mesajı kendi ekranında gösterir.
 
Diğer bağlı özellikler arasında Garmin Connect™ çevrimiçi fitness topluluğuna ücretsiz yüklemeler, LiveTracking ile Garmin Connect ve  Garmin Connect™ Mobile uygulamaları aracılığıyla sosyal medya paylaşımları bulunur.
 
Gelişmiş Fitness Ölçümleri
Her Garmin Fenix Chronos  saati, form ve fitness durumunuzu takip edebilmeniz için gelişmiş egzersiz özellikleriyle donatılmıştır. VO2 max tahmincisi, koşu hızınız, dakika başına kalp atışınız ve kalp atış hızı değişiminiz dahil olmak üzere verilerinizi hesaplayarak dakika başına tüketebileceğiniz maksimum oksijeni ön görür. Fitness kazanımlarınızı görmek ve diğerleriyle karşılaştırmak için takip değişimleri. Diğer fitness ölçümleri arasında mola zamanlayıcı ile mola danışmanı ve mola kontrolüne ek olarak güncel VO2 max sayınıza göre ideal finiş zamanınızı belirleyen bir yarış tahmincisi bulunur.
 
Gelişmiş Koşu Dinamikleri ve Fizyolojik Metrikler
Koşu verileriniz ile daha ileri gidin ve geniş fizyolojik ölçümler ile gelişmiş koşu dinamikleri¹ ile tanışın. Göğüsten bağlı bir kalp atış hızı monitörü (HRM-Run™, HRM-Tri™ ya da HRM-Swim™ gibi) ile kullanıldığında Garmin Fenix Chronos  aşağıdakileri verileri raporlar:
•Dikey salınım ve oran — Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğuna olan fayda oranı
•Yerle temas ve denge — ayağınızın koşu hareketi sırasında ne kadar süre yerde ve ne kadar süre havada hareketli olduğunu belirterek koşu simetrinizi görmenizi sağlar
•Ritim — dakika başına adım sayısı
•Uzunluk aşımı— uyumlu mevcut adımlamayı belirler
Fizyolojik ölçümler, kalp atış hızınızı hesaplayarak aşağıdaki verileri sağlar:
•Stres miktarı: Garmin Fenix Chronos , kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ila 100 arasındadır; daha düşük skorlar, daha düşük stres seviyesi anlamına gelir.
•Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra Garmin Fenix Chronos , gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness seviyeleriniz ile karşılaştırır.
•Laktat eşiği: Tempo ve kalp atış hızınızı analiz ederek Garmin Fenix Chronos , kaslarınızın hızlı şekilde bitkin düştüğü noktayı tahmin eder. 
Yüzme Profili, Kayak/Sörf Modu, Kürek Çekme ve Golf
Koşu işlevlerinin yanı sıra Garmin Fenix Chronos , yüzme egzersizi, kayak, golf ile ayakta ve oturarak kürek çekme dahil kürek sporları için de özel işlevsellikler sunar. Garmin Swim™ saatinden ödünç aldıklarıyla Garmin Fenix Chronos  kat ettiğiniz mesafeyi, temponuzu, kulaç sayınızı ve daha fazlasını kaydeder. Yalnızca içinde yüzdüğünüz havuzun boyutlarını girerek antrenmanınıza başlayabilirsiniz. Kayak/Sörf modu hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır. Kürek sporları özellikleri arasında vuruş sayısı, vuruş hızı ve hatta vuruş başına kat edilen mesafe bilgisi bulunur. Golf modu, Garmin Connect'ten indirdiğiniz her bir parkur için yeşil noktanın, ön arka ve ortasına kalan uzaklığı gösterir. Garmin Fenix Chronos 'u VIRB®  aksiyon kameraları ve/veya telefonunuzdaki müzik için eldiven dostu uzaktan kumanda olarak dahi kullanabilirsiniz.
 
Yolunuzu Navigasyon ile Bulun
Garmin Fenix Chronos , GPS plus ABC (altimetre, barometre ve pusula) sensör kabiliyetleri ile bilinen yollarda ve bilinen yolların dışında kapsamlı navigasyon ve takip işlevsellikleri sunar. Ayrıca TracBack® özelliği ile başlangıç noktanıza aynı rota üzerinden dönebilirsiniz. Buna ek olarak, dahili sensörler yön, yükseklik ve hava durumu değişikliklerini bildirir.
 
Saatteki bir GPS kayıt günlüğü, siz hareket ettikçe bir "yol haritası” çizer. Bu ayrıca başlangıç/bitiş çizgisi, parkur kontrol noktası, kamp alanı, araç ya da başka bir ilgi alanı gibi konumları işaretlemenize olanak verir. fēnix Chronos ile parkurlar oluşturup bunları izleyebilirsiniz.
 
Altimetre, Barometre ve Pusula
Garmin Fenix Chronos , içinde bulunulan koşullarla alakalı ve gerçek zamanlı bilgiler sunmak için ABC sensörleriyle donatılmış olarak gelir. Dahili altimetre, yükselme ve alçalmayı doğru şekilde görüntülemek için yükselme verileri sağlarken, barometre de hava basıncındaki kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenlik elektronik pusula, hareket ederken ve hareketsiz dururken yönünüzü güncellemeye devam eder.
 
Garmin Fenix Chronos , GPS alıcısını kullanarak ABC sensörlerini otomatik kalibre eder ve ayrıca lokasyona bağlı olarak zamanı otomatik olarak ayarlar. Tam doğru bir sıcaklık okuması için tempe™ harici sıcaklık sensörümüz ile eşleştirin.
 
1 bkz. Garmin.com/ataccuracy
2 Uyumluluk için bkz. Garmin.com/BLE.
Bluetooth kelime markası Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve bu markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisansa tabidir.
  
 
Fiziksel ve Performans özellikleri
Fiziksel boyutlar1.9" x 1.9" x 0.6" (49 x 49 x 15 mm) 
Ekran boyutu, GxY1.2” x 1.2" (30.4 x 30.4 mm) 
Ekran çözünürlüğü, GxY218 x 218 piksel; Yansıtan ve ileten MIP renk; safir lensler 
Renkli ekran : Var
Negatif mod ekranı : Var
AğırlıkDeri kayış ile çelik: 3.31 oz (94 g)
Çelik kayış ile çelik: 6.56 oz (186 g)
Titanyum hibrit kayış ile titanyum: 3.95 oz (112 g)
PilŞarj edilebilir 180mAh lityum-iyon 
Pil ömrüUltraTrac modunda 25 saate kadar; GPS çalışma modunda 13 saate kadar; saat modunda 1 haftaya kadar 
Su sınıfı
10 ATM 
GPS destekli : Var
GLONASS : Var
Yüksek hassasiyetli alıcı: : Var
Barometrik altimetre: : Var
Elektronik pusula: : Var
Akıllı telefon bildirimleri (uyumlu telefonunuz ile eşleştirildiğinde e-posta, SMS ve diğer uyarıları görüntüler) : Var
Titreşim alarmı : Var
Müzik kontrolü : Var
Find my phone (Telefonumu bul) : Var
VIRB® kontrolü : Var
Saat fonksiyonlarıGünün vakti (12/24s), takvim (gün/tarih), günlük alarm, durdurma saati, zamanlayıcı, gündoğumu/günbatımı uyarıları 
 
Haritalar & Hafıza
Dahili Hafıza32 MB; mevcut 23 MB 
Kişisel ilgi alanları (ilave ilgi alanları ekleyebilme) : Var
Ara noktalar/favoriler/konumlar1,000 
Rotalar30 
Kayıt günlüğü100 saatlik aktivite verileri 
 
Koşu Özellikleri
Virtual Pacer™ (güncel tempoyu hedefle karşılaştırır)  : Var
V02 max tahmini   : Var
Mola danışmanı  : Var
Yarış öngörücüsü  : Var
Koşu dinamikleri  : Var
İvme ölçer (iç mekan antrenmanları için bir ayak podu gerektirmeden mesafeyi hesaplar)  : Var
Kişisel rekorlar  : Var
Bisiklet Sürüşü Özellikleri
Vector™ ile uyumludur : Var
Çoklu bisiklet profilleri  : Var
Bisiklet hız/kadans sensörü : Var (opsiyonel) 
 
Performans Özellikleri
Kalp atış hızı monitörü : Var (bilek tabanlı) 
Virtual Partner® (dijital bir insana karşı egzersiz yapın) : Var
Virtual Racer™ (diğer aktivitelere karşı yarışın) : Var
Sürüş rotaları (önceki aktivitelere karşı yarışın) : Var
Auto Pause® (hıza bağlı olarak zaman tutucuyu durdurur ya da yeniden başlatır) : Var
Auto Lap® (otomatik olarak yeni bir tur başlatır) : Var
Auto Scroll (antrenman sırasında veri sayfaları arasında geçiş yapar) : Var
Çoklu spor : Var
Otomatik çoklu spor (1 tuşa basarak spor modlarını değiştirin) : Var
Gelişmiş antrenmanlar (özelleştirilmiş ve hedef odaklı antrenmanlar oluşturun) : Var
Tempo uyarısı (önceden ayarlanmış tempoyu değiştirdiğinizde alarm çalar) : Var
Süre/mesafe uyarısı (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar) : Var
Egzersiz aralıkları (egzersiz ve dinlenme aralıklarını belirleyin) : Var
Kalp atış hızı tabanlı kalori hesaplaması : Var
Yakılan kalorileri hesaplar : Var
Training Effect (bir aktivitenin aerobik formunuz üzerindeki etkisini ölçer) : Var
Kişiselleştirilebilir ekran(lar) : Var
Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+™ destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir) : Var
 
Yüzme Özellikleri
Havuz yüzme metrikleri (uzunluklar, mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler)  : Var
Kulaç sayımı türü belirleme (örneğin serbest)  : Var
Açık su yüzme metrikleri (mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler)  : Var
Yüzme çalışmaları  : Var
 
Golf Özellikleri
Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar)  : Var
F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe)  : Var
Tuzaklara/Keskin açılara mesafe  : Var
İstatistik kaydeder (raund başına putlar, yeşil alanlar ve geçişler, ortalama mesafe)  : Var
Dijital skorbord  : Var
Dış Mekan Özellikleri
Av/balık takvimi  : Var
Güneş ve Ay bilgisi  : Var
Alan hesaplama  : Var
Aktivite kayıt günlüğü özellikleri
Adım sayacı  : Var
Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler)  : Var
Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik döneminden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir)  : Var
Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler)  : Var
 
Garmin Connect™
Garmin Connect™ ile uyumluluk (verileri analiz edebileceğiniz, kategorilere ayırarak paylaşabileceğiniz online topluluk)  : Var
Automatic sync (verilerinizi otomatik olarak bilgisayarınıza aktarır)  : Var
 
İlave Özellikler
İlave Özellikler•Connect IQ™ uygulama desteği: Evet (saat yüzleri, veri dosyaları, widget'lar ve uygulamalar)
•EXO™ anten (GPS/GLONASS): Evet
•ANT+®: Evet
•Bluetooth® 4.0 LE: Evet
•Hava durumu uyarıları: Evet
•UltraTrac: Evet
•TracBack: Evet
•Kayak özellikleri: Evet
•Fizyolojik ölçümler : Evet
•SUP/Kürek Çekme: Evet
•Ayak podu: Evet (opsiyonel)
 
Paket İçeriği
•Paslanmaz çelik kayış ile fēnix Chronos paslanmaz çelik safir saat
•Ekstra siyah spor kayışı
•USB/şarj kablosu
•Hızlı başlangıç kılavuzu
 

Özellikler

Ürün Kodu 010-01957-02
Marka Garmin
Aktivite Koşu, Yüzme, Golf
Telefon Bildirimleri Var
Renk Gümüş
Ağırlık 94 g
Su geçirmezlik Var
Bluetooth Var
Kordon / Kayış tipi Çelik
Mobil uyumluluğu Genel
Kalp Atış Sensörü Var
Kalp Atış Sensörü Tipi Bilekten entegre
Foot Pod Var
Hız Sensörü Var
GPS sensörü Var
Kalori hesaplama özelliği Var
Kronometre Var
Aralıklı Antreman (dinlenme aralıkları ayarlayabilme) Var
Önceki çalışmalarınızla kıyas Var
Antrenman kaydı Var
Çoklu spor özelliği Var
Yükseklik ölçer Var
Termometre Var
Elektronik pusula Var
Hava Durumu Bilgileri Var
Derinlik Ölçer Var
Alan Hesaplama Var
Navigasyon Özelliği Var
İz Nokta Kaydı Var
Rota Kaydı Var
Dokunmatik Ekran Yok
Bilgileri Analiz Edebilme Var
Apple / Mac uyumlu Var
Bilgisayara Otomatik Aktarım Var
Kadans Sensörü Ayrıca Satılır
Garanti Süresi 24 ay
Batarya Çalışma Süresi UltraTrac modunda 25 saate kadar; GPS çalışma modunda 13 saate kadar; saat modunda 1 haftaya kada
Batarya Çıkarılabilir Hayır
Harici Bellek Yok

Yorumlar

Not 
25-01-2019

Efsane

Bu saat bir harika tamam fiyatı fazla olabilir ama hem iç hemde dış dizaynı tam benim zevkime göre zaten gps konusunda garmin en iyisi, herkese tavsiye ederim.

Yorum yaz!

Yorum yaz!

Garmin Fenix Chronos Çelik

Garmin Fenix Chronos Çelik


Elektronik Pusula
Yüksek hassasiyetli GPS ve GLONASS alıcısı..
Hava durumu bilgileri, sıcaklık ölçümü, Barometrik altimetre.

Benzer Ürünler

Taksit Sekmesi

Aylık Toplam
1 - 7 999,00 TL 7 999,00 TL
2 - 3 999,50 TL 7 999,00 TL
3 - 2 666,33 TL 7 999,00 TL
4 - 1 999,75 TL 7 999,00 TL
5 - 1 599,80 TL 7 999,00 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL
Aylık Toplam
1 - 7 999,00 TL 7 999,00 TL
2 - 3 999,50 TL 7 999,00 TL
3 - 2 666,33 TL 7 999,00 TL
4 - 1 999,75 TL 7 999,00 TL
5 - 1 599,80 TL 7 999,00 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL
Aylık Toplam
1 - 7 999,00 TL 7 999,00 TL
2 - 3 999,50 TL 7 999,00 TL
3 - 2 666,33 TL 7 999,00 TL
4 - 1 999,75 TL 7 999,00 TL
5 - 1 599,80 TL 7 999,00 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL
Aylık Toplam
1 - 7 999,00 TL 7 999,00 TL
2 - 3 999,50 TL 7 999,00 TL
3 - 2 666,33 TL 7 999,00 TL
4 - 1 999,75 TL 7 999,00 TL
5 - 1 599,80 TL 7 999,00 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL
Aylık Toplam
1 - 8 398,95 TL 8 398,95 TL
2 - 4 199,48 TL 8 398,95 TL
3 - 2 799,65 TL 8 398,95 TL
4 - 2 099,74 TL 8 398,95 TL
5 - 1 679,79 TL 8 398,95 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL
Aylık Toplam
1 - 7 999,00 TL 7 999,00 TL
2 - 3 999,50 TL 7 999,00 TL
3 - 2 666,33 TL 7 999,00 TL
4 - 2 163,13 TL 8 652,52 TL
5 - 1 751,78 TL 8 758,91 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL
Aylık Toplam
1 - 7 999,00 TL 7 999,00 TL
2 - 3 999,50 TL 7 999,00 TL
3 - 2 666,33 TL 7 999,00 TL
4 - 1 999,75 TL 7 999,00 TL
5 - 1 599,80 TL 7 999,00 TL
6 - 1 482,35 TL 8 894,09 TL
7 - 1 288,87 TL 9 022,07 TL
8 - 1 142,86 TL 9 142,86 TL
9 - 1 029,56 TL 9 266,04 TL

Diğer Kartlar

Bütün banka kartları ve kredi kartları (Visa®, Mastercard®, American Express®) ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.