Garmin Vivosmart HR Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik Siyah

010-01955-18

Yeni ürün


Bilekten nabız ölçümü
Adım sayısını, yaktığınız kalorileri ve mesafenizi gösterir
Telefon bildirimleri; çağrı, mesaj, mail, sosyal medya iletileri

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

1 124,52 TL KDV dahil

1 090,78 TL Havale Fiyatı


Kullanılabilir olduğunda bana bildir

Ürün Detayları

Bilekten kalp atış hızını ölçen akıllı aktivite izleyicisi

  • Şık bandı ile tüm gün rahatça giyilebilir, her zaman açık olan göstergesi değerlerinizi güneş altında bile size gösterebilir.
  • Adım, mesafe, kalori, kalp atış hızı, çıkılan katlar ve aktivite yoğunluğunu gösterir.
  • Mesaj, arama, e-posta, takvim ve sosyal medya bildirimlerini alır.
  • Müziğinizi ve VIRB® hareket kameranızı (ayrı satılır) bileğinizden yönetin.
  • Hareket çizgisi ve titreşimiyle size hareket etmenizi hatırlatır.

Bilekten kalp atış hızı ölçer
Vivosmart HR akıllı aktivite izleyicisi ve Elevate™ kalp atış hızı teknolojisi 7 gün 24 saat kalp atış hızınızı ölçer. Bu özellik size herhangi bir ölçüm bandı giymeden çalışma özgürlüğü verir. Vivosmart HR kalp atış hızını kullanarak size yaktığınız kaloriler ve fitness aktivitenizin zorluğu hakkında değerlendirmeler verir, harcadığınız efora inacınızı artırır. Vivosmart HR’ı dilerseniz bileğinizde kalp atış hızı ölçer olarak diğer Garmin cihazlarlar eşleştirerek kullanabilirsiniz.

Adımlardan daha fazlası
Vivosmart HR adımlarınızı, mesafeyi ve yaktığınız kalorileri ölçmeye ek olarak, içerisine entegre edilmiş barometrik yükseklik ölçer ile çıktığınız katları da ölçer. Yüzmeye veya kampa gidin farketmez, yaptığınız aktivitenin yoğunluğu dakika dakika kaydedilir. Bu özellik size Amerikan Kalp Birliği, Amerikan Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, Dünya Sağlık Örgütü gibi kurumlar tarafından tavsiye edilen aktivite hedeflerindeki gelişiminizi gösterir.

Akıllı Özellikler
Vivosmart HR’ın aktivite izleyicisi ile aktif ve bağlı kalın! Uyumlu akıllı telefonunuzdan bir bildirim aldığınızda hafifçe titrer ve otomatik olarak bildirimi gösterir. Basitçe dokunup kaydırarak daha fazlasını okuyabilirsiniz. Diğer bağlı özellikler ise müziğinizi ve VIRB hareket kameranızı (ayrı satılır) konrol etmenizi ayrıca kayıp telefonunuzu bulmanızı sağlar.

Hergün kendini geç
Vivosmart HR yapmakta olduğunuz aktivitenin seviyesini öğrenir ve size ulaşılabilir günlük bir hedef sunar. Aşamalara ulaştıkça, bir sonraki gün için hedeflerinizi ayarlar, gittikçe sizi daha sağlıklı bir hayat biçimine doğru yönlendirir. Gün boyu, bir saat boyunca hareketsiz kaldığınız takdirde hareket çizgisi ve titreşim uyarısıyla size hareketli kalmanızı hatırlatır. Hareketsizlik süresini sıfırlamak için kısa bir yürüyüşe çıkın!

Bağlanın
Vivosmart HR aktivite izleyicisi otmatik olarak akıllı telefonunuzla gün boyu eşleşir ve değerlerinizi ücretsiz online topluluğumuz için kaydeder. Garmin Connect’ te aktivite değerlerinizi saklayabilir, planlayabilir ve günlük adım sayacınızı kendinizi yenmek için kullanabilirsiniz. Daha detaylı kalori takibi için, MyFitnessPal üyeliği oluşturabilir ve Garmin Connect hesabınıza bağlayabilirsiniz. Bu vivosmart HR tarafından gün boyu kaydedilen, alınan ve yakılan kalorileri karşılaştırmanıza mümkün kılar.

Bağlanın
Vivosmart, gün boyunca bir hedefiniz gerçekleştiğinde veya son senkronizeden beri birkaç adım atıldığı zaman gibi stratejik zamanlarda bağlandığınız Bluetooth mobil cihazınız ile otomatik olarak senkronize olur.
Garmin Connect’de ilerlemenizi takip edebilir ve ekstra motivasyon için sanal rozetler kazanabilirsiniz. Ayrıca online meydan okumalara katılabilir, bağlanabilir, yarışabilir ve tüm dünyadaki aile ve arkadaşlarınızla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Harekete Devam Edin
Daha iyi bir sağlık için adım atmaya hazır olduğunuzda vivosmart, sizi motive etmeye devam edecek ek özelliklere sahiptir. Kalp atımınızı ve bölgesel verileri kaydetmek için kalp atımı monitörü ile kullanın ve koşu veya jimnastikteki kardiyo sınıfı gibi her hangi bir fitness aktivitesi için kalori yakın bilgilerini edinin. Vivosmart’ı bisiklet hız sensörleriyle (ayrıca satılmaktadır) de eşleştirebilirsiniz.
Detaylı kalori yakımı için MyFitnessPal’da bir hesap açabilir ve bu hesabı Garmin Connect’e bağlayabilirsiniz. Bu özellik, vivosmart’ın gün boyunca kaydettiği toplam yakılan kaloriler ile harcanan kalorileri karşılaştırmanızı sağlar.
Garmin Connect’de, diğer vivosmart kullanıcılarıyla online meydan okumalara katılabilir veya arkadaşlarınızla, sanal rozetler kazanmak için kendi yarışmanızı başlatabilirsiniz.

Gerçek Renginizi Gösterin
Vivosmart’ın küçük (5.0-6.8”/127-172 mm) ve büyük (6.1-8.7”/155-221 mm) olmak üzere ik farklı kayış ayarı ve tarzınıza göre seçeceğiniz çeşitli renkleri bulunmaktadır

Paket İçeriği

  • Vivosmart HR
  • Şarj klipsi
  • Hızlı kullanım kılavuzu

Yorumlar

Not 
12-10-2017

ilgli satıcı

Birçok sitede akıllı bileklik arar iken sporsaatiuzmani sitesiyle karşılaştım.Siteye ihtiyacım olan ürün hakkında bir mail attım.5 dakika içerisinde Müşteritemsilcisi Raşit bey bana dönüş yaptı.Tavsiye ettiği bu ürünü aldım.Bir haftadır kullanıyorum.Oldukça memnunum.Raşit bey ürünün gerek tanıtımı,ürünün elime ulaşıp ulaşmadığı ve memnuniyetimi defalarca arayarak takip etti.Kendisine ve site yöneticilerine teşekkür ederim. Fuat Piranoğlu

Not 
07-02-2017

teşekkürler..

Ne çok kalın nede çok ince zarif bir bileklik ancak şarj konusunda dikkat edilmesi gerek şarjı uzun süre dayanmıyor.

Not 
02-02-2016

çok kullanışlı

Bu akıllı bileklikten daha önce de kullanmaktaydım, kendi kullanım hatam yüzünden yıprandı. Yenisinin siparişini verdim, ancak kurulum konusunda sıkıntılar yaşadım; Uzman Teknoloji´yi aradımk, sabırla yardımcı oldular. Ve ilk koşumu yaptım bugün. Eski bilekliğimle aynı sanıyordum, ancak bir üst versiyonu olduğunu farkettim. Mesafe, kalori, adım, cep telefonunuza gelen çağrılar, mail adresinize gelen mailler.... Koşarken haberdar oluyorsunuz bütün bunlardan. Çok hafif oluşu başlı başına bir rahatlık zaten.

Not 
16-12-2015

ilgili müşteri hizmetleri..

öncelikle piyasa koşullarına göre daha uygun bir fiyatta olduğunu ifade etmeliyim. sorduğum soruya telefon ile arayarak bilgilendirme yaparak, yakın ilgi gösteren Evren beye teşekkür ederim. ürünü yeni kullanmaya başlayacağım, ama kullanan arkadaşlarımdan çok iyi yorumlar aldım. teşekkür ederim. Korur Altan

Not 
11-07-2015

teşekkürler..

Kendim için Vivoactive araştırırken Uzman Teknoloji Evren bey sayesinde bu ürünün de tüm teknik özelliklerini öğrendim. Eşim içinde Garmin ürünü olan bu cihazı tercih ettim. Ürün için hem özellik hemde paket içeriği hakkında detaylı bilgileri eksiksiz ve yanlışsız tarafıma ileten Evren bey sayesinde satın aldım. Ürün çok hızlı kargoya verildi. Şu an eşim kullanmakta ve inanılmaz derecede memnun. akıllık bileklik sınıfının lideri bu ürünle beni buluşturan öncelikle Evren beye sonra Uzman Teknolojiye sonsuz teşekkürler.

Not 
20-04-2015

Türkçe dili yok

Ürün çok güzel fakat garmin connect in Türkçe dil seçeneği yok.Yabancı dili olmayanlar için tüm işlevleri kullanılamıyor

Not 
07-04-2015

detaylı bilgi

Ürün hakında detaylı bilgiye sporsaatinden ulaştım, hiçbir sitede detay bilgileri ve özellikle artılar/eksiler verilmiyor. Güvenle ürün alabileceğiniz bir site.

Not 
26-03-2015

akıllı bileklik

Nabız ölçer almak için araştırdım ve siteyi buldum. Yorumlarda okuduğum biraz abartı gelmişti, denemek için telefon açtığımda müşteri danışmanı arkadaş gayet güler yüzlü ve samimi. Sipariş verdiğim ürün aynı gün teslim edildi. Ve bende yorum yazmak istedim, "sizden özellikle ürün hakkında yorum istiyorlar" ürünü kullanmadığım için pek bilgim yok. Ama sporsaatiuzmanina teşekkür ederi ve aynı itina ile çalışmalarını dilerim. Elif Gündoğan

Not 
26-03-2015

değerlendirme

Bileklik elime ulaştıktan 1 gün sonra farkettim ki, cihaz içerisinde bazı led göstergeler çalışmıyor. Ürünü servise gönderdim fabrika üretim hatası olduğunu söyleyip değiştirdiler. Garmin ürün kalite kontrol yönetimini daha iyi yapmalı.

Not 
25-03-2015

teşekkürler..

Siparişim bisiklet kurye ile ayn ıgün teslim edildi. İşlerini iyi yapan firmalardan, teşekkürler.

Not 
23-03-2015

güzel ürün

Akıllı bileklik alacaklara tavsiye edebileceğim bir ürün. Mobil uygulamar süper hız ile çalışıyor, adım sayar ve kalori hesaplaması çok başarılı diyebilirim. Özellik ile Garmin connect ile keşfedebileceğim bir sürü özellik dolu. Kalp ritim monitörünü eşleştirmem kolay olmadı, sırf bu yüzden siteden yardım istedim. Kalp ritim monitörü göğüsünde olmadan eşleşme sağlamıyor bilginize :)

Not 
11-03-2015

iyi hizmet

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz mutlaka telefon açın derim, gün içerisinde 4 defa aradım ve her seferinde sıkınmadan usanmadan güleryüzlü ve mantıklı cevaplar ile sorularımı tek tek cevap bulabildim. Şimdiyue kadar hiçbir internet sayfasından bu kadar iyi hizmet almamıştım. Teşekkürlerimi sunarım.

Not 
03-03-2015

Kullanışlı Ürün

Vivosmart ürünü aldıktan sonra şunu fark ettim, kolunuzda cep telefonumu taşıyorum. telefonuma gelen tüm ilerilet bileklik ekranında. Kalori, adım sayısı, dinlenme süresi ve tüm güm yapmanız gereken aktiviteleriniz çabası. Bence mükemmel bir akıllı bileklik üretilmiş, en çok hoşuma giden yönü ekran dokumnatiği çok hassas, hiç zorlanmadan tüm işlemleri yapabiliryorsunuz. tavsiye derim.

Not 
13-02-2015

mükemmel

Akıllı bileklik teknolojisinde son tasarım bir ürün. Adım sayınız, yaktığınız kalori, ne kadar uyumanız gerektiği, günlük yapılan aktivite raporu hemsi aynı ekranda. İlk aldığımda blutooth 4.0 olmayan bir cihazla denediğimde bağlantı sağlayamadım. Sonrasında eşimin iphone telefonuyla denediğimde sorunsuz çalıştı. Vivofit ürünlerinden artı olarak bu modelde ekran koymaları iyi olmuş. Müzik kontrolü, çalan arama bildirim ve gelen mesajları görmek için telefonunuzdan Vivosmart yetkilerini artırtmanız gerekiyor. Tüm raporlamaları garmin meşhur uygulaması Garmin connect ile alabilirsiniz. Bilekliği inceledikçe daha detaylı bilgilerle sizlere buradan bildiriyor olacağım. Elif Naz Bağlar

Yorum yaz!

Yorum yaz!

Garmin Vivosmart HR Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik Siyah

Garmin Vivosmart HR Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik Siyah


Bilekten nabız ölçümü
Adım sayısını, yaktığınız kalorileri ve mesafenizi gösterir
Telefon bildirimleri; çağrı, mesaj, mail, sosyal medya iletileri

Benzer Ürünler

Taksit Sekmesi

Aylık Toplam
1 - 1 124,52 TL 1 124,52 TL
2 - 562,26 TL 1 124,52 TL
3 - 374,84 TL 1 124,52 TL
4 - 281,13 TL 1 124,52 TL
5 - 224,90 TL 1 124,52 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL
Aylık Toplam
1 - 1 124,52 TL 1 124,52 TL
2 - 562,26 TL 1 124,52 TL
3 - 374,84 TL 1 124,52 TL
4 - 281,13 TL 1 124,52 TL
5 - 224,90 TL 1 124,52 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL
Aylık Toplam
1 - 1 124,52 TL 1 124,52 TL
2 - 562,26 TL 1 124,52 TL
3 - 374,84 TL 1 124,52 TL
4 - 281,13 TL 1 124,52 TL
5 - 224,90 TL 1 124,52 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL
Aylık Toplam
1 - 1 124,52 TL 1 124,52 TL
2 - 562,26 TL 1 124,52 TL
3 - 374,84 TL 1 124,52 TL
4 - 281,13 TL 1 124,52 TL
5 - 224,90 TL 1 124,52 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL
Aylık Toplam
1 - 1 180,74 TL 1 180,74 TL
2 - 590,37 TL 1 180,74 TL
3 - 393,58 TL 1 180,74 TL
4 - 295,19 TL 1 180,74 TL
5 - 236,15 TL 1 180,74 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL
Aylık Toplam
1 - 1 124,52 TL 1 124,52 TL
2 - 562,26 TL 1 124,52 TL
3 - 374,84 TL 1 124,52 TL
4 - 304,10 TL 1 216,39 TL
5 - 246,27 TL 1 231,35 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL
Aylık Toplam
1 - 1 124,52 TL 1 124,52 TL
2 - 562,26 TL 1 124,52 TL
3 - 374,84 TL 1 124,52 TL
4 - 281,13 TL 1 124,52 TL
5 - 224,90 TL 1 124,52 TL
6 - 208,39 TL 1 250,35 TL
7 - 181,19 TL 1 268,34 TL
8 - 160,67 TL 1 285,32 TL
9 - 144,74 TL 1 302,64 TL

Diğer Kartlar

Bütün banka kartları ve kredi kartları (Visa®, Mastercard®, American Express®) ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.